Şabo süryani Şarap Whatsapp
ŞABO SÜRYANİ ŞARAP EVİ

Hakkımızda

süryani sarabi ic mekan

ŞABO SÜRYANİ ŞARAP EVİ

Midyat Süryani Şarap Evi, Şabo Gökinan tarafından 2011 yılında kurulmuştur. Anadolu kültürünün bir parçası olan şarapçılığa artı değer katmak amacıyla kurulan işletmemiz Mardin'in Midyat ilçesindedir. Amacımız şarap severlere kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra şarapçılığın da gelişmesine katkı sağlamaktır. İşletmemiz; Orta Asya'dan Hititlere, geçmişin tanrılarından günümüz insanlarına kutsallığını kabul ettirmiş şarabın tüketicisine ulaştırılmasında pazardaki yerini almıştır. Unutamayacağınız tatlarla buluşmanız için biz buradayız. Tatmadan almayınız diyecek kadar kalitemizden eminiz.

Ülkenin her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile kapınıza kadar gönderiyoruz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizi aramanız yeter.

Ev Yapımı Şarap, El Yapımı Şarap, Ev Yapımı Süryani Şarabı, Midyat Şarap Evi, Mardin Şarabı, Midyat Süryani Şarabı, Süryani Şarabı, Midyat Süryani Şarap Evi, Aram Şarabı, Manastır Şarabı, Şhiluh Şarabı, Doluca Şarabı, Şabo Gökinan, Midyat Kuyumcular Çarşısı, Süryani Midyat Şarabı, Mardin Süryani Şarabı, Mardin Şarap, mardin midyatta ev şarabı, midyatta el yapımı şarap üretimi, mardin midyat en kaliteli şarap, mardin midyatta mahalli şarap satışı, mardinde kaliteli şarap nereden alınır, türkiye şarap tedarikçileri, midyatta şarap evleri, türkiye toptan ve perakende şarap satıcıları, mardinde süryani şarabı satışı, mardinde adrese teslim şarap, midyatta süryani şarabı satıcıları, midyat adrese teslim şarap satışı, mardinde el yapımı şarap imalatı,

Şabo Süryani Şarap Evi, Kadim Şehir Midyat'ın kültürel ikonlarından biri olan süryanı şarabını modern tekniklerle siz değerli müşterilimize sunmaktır.

süryani sarabi
süryani sarabi yapımı
süryani sarabi dükkanı
süryani sarabi shop
süryani sarabi satış noktası
süryani sarabi midyat
midyat sarabi
kırmızı sarap
cehennem deresi sarap
süryani sarabi fiyatı

Mağazamızda Tadım

Damak tadınıza uygun
şarabı birlikte keşfedelim.

100% Güvenli Alışveriş

After 12 hours shipping

7/24 Destek

0532 586 90 18